Avcılar evden eve nakliyat

Musaoğlu EVDEN EVE NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

 AVCILAR EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Musaoğlu evden eve taşımacılık deneyim, güçlü ekip, doğru zamanda, doğru planlama ile en etkin taşımacılık hizmetini  vermekteyiz. Taşımacılık  alanında müşterilerimize söz verilen zamanda optimum seviyede hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak en büyük hedefimizdir.

Hedeflerimiz doğrultusunda taşımacılık sektöründe adımızdan söz ettirerek sektöre yön veren firmalar içerisinde olmaktan gurur duyuyoruz.  Yaptığımız işlerde güven, özveri, müşteri memnuniyeti, doğru zamanda doğru yerde olma, taşınacak ürünün maksimum güvenliğini sağlama şirketimizin lojistik temel ilkeleri arasında yer almaktadır. Avcılar semt sakinlerinin eşyalarını uzman kadromuz ve planlama stratejimiz doğrultusunda titiz ve güvenli bir şekilde taşıyoruz. Ev Taşıma ekspertizi, hizmet süresi boyunca, sizin taşınmanızın daha kolay olmasını sağlayacak her odayı ve her türlü eşyayı kayıt edercektir.Firmamız paketleme işleminde hiç bir detayı gözardı etmeksizin, büyük bir dikkatle eşyalarınızın güvenliği için özel ambalajlama sistemini uygulamaktayız. Siz değerli müşterilerimize montaj ve demontaj hizmetini hizmet kapsamında sunuyor,sizler  kahvenizi yudumlarken yeni yuvanıza eski evinizin sıcaklığını taşıyoruz.Taşınacak eşyalarınızın  ülkemizin hangi noktası olursa olsun sigortalanmış bir şekilde gerçekleştiririz.

 Siz değerli Avcılar semt sakinleri güvenli , sigortalı ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız  bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.