Ofis Taşıma Hizmeti

Ofis taşıma diğer taşımalara göre biraz daha zaman istemekte ve meşakkatli olmaktadır. Ofis içerisindeki tüm mobilyalar tek tek paketlenerek taşınmaktadır. Elektronik eşyalarda işinde uzman kişiler tarafından gerekli işlemlerden geçtikten sonra paketlenerek araçlara taşınmaktadırlar. Sonrasında işlerin devamlılığını sağlayan elektronik ve evraklarda büro taşıma ekibi tarafından olması gerektiği şekilde taşınmaktadır. Özel ambalajlar kullanılarak paketlenmekte olan tüm mobilya ve diğer eşyalara işlevlerinin devamlılığına engel olacak sorunlar olmaması adına büyük özen gösterilmektedir.

Yüksek teknolojiye sahip taşıma asansörleri ile her kata ofis ve büro eşyanızı çizmeden taşıyoruz. İstanbul her bölgede organize şekilde çalışan ekiplerimizle 7/24 kesintisiz olarak ofis ve bürolarınızı taşıyoruz. İlkeli ve prensipli duruşuyla İstanbul’da nakliyat sektöründe zirve yapan firmamız, ofis ve iş yeri taşıma işlerinizde de sektörde zirve yapmıştır. En iyi şartlarda eşyalarınızın taşınması için özel ekipler ve sistemler oluşturulur. İş takibi sıralı olarak belirli departmanlarımız tarafından takip edilir.Size en iyi sonucu verene kadar tüm şirketimiz canla başla profesyonel mücadele verir.

Ofis ve iş yeri taşıma işlerinizde tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız demonte edilir. Demonte olan eşyalarınız hijyenik şekilde paketlenir. İkinci yerinizde ise bunların monte ve dizaynı yapılır. Mobilya ve beyaz eşya demonte, ambalajlama ve monte işlemi uzman ekipler tarafından yapılır. Evden eve nakliyat konusunda en önemli olan konu profesyonel elemanlarıdır. Sahada çalışan tüm ekiplerimiz uzman ve seçkin kişilerden oluşur. Bizi arayarak tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı taşımada garanti altına almış olursunuz.