Evden eve nakliyat süreci, evden eve nakliyat aşamaları nelerdir, tüm detayları ile içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Evden eve nakliyat taşınması gereken kişilerin sıkça başvurduğu bir hizmettir. Evden eve nakliyatı profesyonel bir firmadan almak size her zaman kazanç sağlayacaktır. Nakliyat belli aşamalarda gerçekleşir. Bu aşamaların doğru ve sorunsuz yürütülmesi müşterinin maddi – manevi kayıp yaşamasını engelleyecektir. Musaoğlu nakliyat olarak evden eve nakliyat işlemlerinizi sorunsuz, hızlı ve ekonomik fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz.  Evden eve nakliyat hizmetimizi şehiriçi ve şehirdışı olarak vermekteyiz. Şehirler arası evden eve nakliyat ve şehir içi evden eve nakliyat süreçlerinde aşamalar aynı ilerlese bile zaman, fiyat konuları değişkenlik gösterebilmektedir.

Musaoğlu evden eve nakliyat hizmetinin aşamaları;

 • Expertiz personeli verdiğiniz adrese gelir.
 • Evin ve eşyaların keşfini yapıp size evden eve nakliyat hizmetinin detaylarını iletir.
 • Hizmet sözleşmesi ve sigorta işlemleri yapılır.
 • Eğer hizmeti almak isterseniz taşınma günü kararlaştırılır ve size randevu verilir.
 • Randevu gününde genellikle sabah erkenden personeller adresinize gelip taşınma işlemlerine başlar.
 • İlk olarak mobilyalarınız demonte edilip taşındığında zarar görmemesi için ayrılır.
 • Daha sonra ise her eşya türüne ve büyüklüğüne uygun olarak paketleme, ambalajlama, kolileme işlemlerine tabi tutulur.
 • Tüm eşyalar paketlendikten sonra taşıma personelleri araca eşyalarınızı taşır.
 • Eviniz yüksek katlarda ise asansörlü sistem ile taşımacılık yapılır.
 • Eşyalar nakliyat aracına yerleştirildikten sonra verdiğiniz adrese doğru yola çıkar.
 • Eşyalar adrese vardığında personeller tarafından yeni adresinize taşınıp monte, yerleştirilme işlemleri yapılır.
 • Evden eve nakliyat süreci sona erer.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nelerdir?

Evden eve nakliyat fiyatları ve ücretleri Bir evden eve nakliyat firması olarak sizlere evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilinçlenmeniz için hazırladığımız bu içerikte temel amacımız, düşük fiyatlı nakliyat tekliflerine kanarak mobilya ve eşyalarınızı hatta sağlığınızı kaybetmemeniz olacaktır. Evden eve nakliyat fiyatları incelendiğinde fiyat teklifleri arasındaki uçurum gerçekten şaşırtıcı düzeyde olabilir. Peki bu evden eve nakliyat fiyatları arasındaki uçuruma sebep olan farklar nelerdir? İşte tam da bu noktada firma güvencesi ve hizmet kalitesi devreye girecektir.

Evden eve nakliyat firmaları arasında belirli bir saygınlığa sahip ve yılların getirdiği tecrübe ile müşterilerine hizmet veren nakliye firmaları ile, sektörde henüz yeni sayılabilecek birkaç yıllık firmalar arasında kalite farkı mutlaka ki olacaktır. Aynı hizmet alınıyor olsa da fiyat farkının yaşanması doğaldır. Hizmetin adı aynı olmasına rağmen kalitesi farklı olacaktır.

Evden eve nakliyat fiyatları eşya miktarına, taşınama yapılacak adresler arası uzaklığa, asansörlü sistem kullanımına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Doğru fiyat bilgisi için iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.