Musaoğlu Nakliyat 1985’te kurulmuş bir lojistik firmasıdır.

Taşımacılık, konusu ve kapsamı ne olursa olsun, dünyada var olan tüm ticari sektörlerin -olmazsa olmaz- yan endüstrisidir. Yani, taşımacılık sektörü yoksa, ticaret de yoktur. Bu çok önemli hizmet sektörü, güven, ciddiyet, olağanüstü dikkat ve zamanlama ister.İşte bu aşamada Musaoğlu Nakliyat devreye girer., çalışkan, istikrarlı, ve düzenli bir büyüme sonucu, bugün ülkemizin evden eve taşımacılık alanında önde gelen kuruluşlarından biri olmuştur.Çünkü Musaoğlu yanlızca yük değil, güven taşımaktadır.

Musaoğlu Evden eve nakliyat ve Taşımacılık Etkin ve istikrarlı yönetimi, disiplinli, zeki, çözüm odaklı, iyi niyetli, sistem kurabilen ve kurduğu sistemi işleten, çalışkan ve kurum bağlılığı olan personelimiz, müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesi, misyon ve vizyonumuz doğrultusunda bizi özellikli ve örnek bir firma yapan unsurlardır.

Amacımız, personelimize yetenek ve becerileri doğrultusunda gelişimine katkıda bulunacak kaynak sunmak, fikir alışverişi yapabileceği iletişim ortamını sağlamak, “daha iyi nasıl olur” sloganıyla yaratıcılıklarına destek vermek ve kaliteyi daima yükseltmektir.

Tüm ülkede yerleşik çözüm ortaklığı ağı ile Musaoğlu Nakliyat , bir demet papatya’dan Araçlar dolusu eşya ve kolilerinize varana dek tüm yükünüzü aynı ciddiyet ve titiz görev bilinci ile sizin istediğiniz her yere güvenle ulaştırmaktadır.

MUSAOĞLU ile Emin ELLERDESİNİZ !!!